| Cristi_Moianu_1989 a întrebat:

Daca sunt abonat Vodafone pot lua telefon mai devreme de implinirea abonamentului?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica vrei sa spui ca ai abonament si vrei sa iti iei telefon inainte de perioada de doi ani de coontract sau pe cat ai facut abonamentul. Daca esti bun platnic si ai platit abonamentul la timp, ti se da un numar de puncte. Daca ai acumulat numarul de puncte necesar pentru achiztionarea altui telefon suni la ei si se rezolva. Si acum poti suna sa te lamureasca cei de la vodafone.mai poti face cont pe site-ul Vodafone.ro bagi numarul tau de telefon si ai toate informatiile acolo.

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

Ce implinire?