| andreimihnea23 a întrebat:

Dacă telefonul meu are o problemă, nu primește update-urile din fabrică cum ar fi alte modele ca telefpnul meu (Nokia 6 2017) au Android 8.1 eu am 7.1.1 dacă îi dau o resetare, va merge? Poate dau fundă!

Răspuns Câştigător
| AnakinSW a răspuns:

Daca nu primeste inseamna ca inca nu ai primit, chiar daca vei face resetare nu vei primi. Trebuie sa astepti, Android 7.1.1 nu este asa naspa.

1 răspuns:
| Bogdan70001 a răspuns:

Pai in primul rand Android 7.1 este probabil una dintre cele mai bune versiuni de Android daca si MIUI a hotarat sa faca MIUI 10 bazat tot pe Android 7.1 si ei nu fac Custom ROM-uri de o zi doua. Daca tot vrei neaparat sa schhimbi la Android 8.1 asteapta update-ul ca nu vin la toate telefoanele in aceeasi secunda...