| xGamerZ212 a întrebat:

Daca tin o cartela deteriorata in telefon care prinde semnal cand vrea, si o tin un timp indelungat (3 saptamani) se poate defecta ceva la telefon (p9 lite 2017)

3 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Nu are nici o legatura una cu cealalta.Prin urmare nu iti va afecta telefonul.

| Anon31241212 a răspuns:

Nu are nimic. Si eu am p9 lite si am o cartela deteriorata in el de vreo 3 luni. N-are treaba happy

| AnakinSW a răspuns:

Nu, e ok stai linistit, o tii cat vrei, nu iti defecteaza telefonul. Funda? big grin