| Katona_Claudiu_1999 a întrebat:

Dacă tot apar noi actualizări la o aplicație și eu nu o actualizez, când o voi actualiza voi trece peste toate acele actualizări pe care nu le-am făcut și îmi va da ultima actualizare a aplicației sau va trebuie să o actualizez de mai multe ori ca să recuperez acele actualizări pe carè nu le-am făcut?

5 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

O sa iti dea ultima actualizare disponibila happy

| siriusblack98 a răspuns:

Ultima actualizare cuprinde toate acele features care au apărut pe parcurs.

| Onisim10 a răspuns:

O sa îți actualizeze aplicația la ultima actualizare.

| Cosimo11 a răspuns:

O sa iti dea ultima actualizare.Nu e nevoie sa o actualizezi de ma ma multe ori

| Savu4iosif a răspuns:

Actualizare se va face pe ultimua versiune a modelului aparut deci va trebuii sa faci decat o singura actualizare si gata.