| Ella27 a întrebat:

Daca un iPhone nu este original si e fake mai poti face poze cu Retrica sau instala jocuri. se manifesta ca un iPhone original? Fundaa

Răspuns Câştigător
| xBesTLifeX a răspuns:

Jocurile merg dar sacadeaza (merge blocat), daca ai unul fake asta e, daca nu ai nici sa nu-ti cumperi. Si nu, nu se manifesta ca un iPhone normal deoarece iPhonul normal are si procesor mai bun si are sistem de operare IOS, iar cel fake are o scandura de procesor si cea mai mare prostie este ca sistemul de operare este Android

2 răspunsuri:
| Anonym111 a răspuns:

Ai aici cele mai bune informatii www.sitetalk.com/chiliflavour. funda?

| LorenzoLoL a răspuns:

Unele iphone fake sunt mai bune decat originalul, de exemplu originalele contin 512 ram iphone 4 si un fake poate ca are si 1gb ram.