| anonim_4396 a întrebat:

,,dau funda,, am un iphone 3gs si i am dat restaurare si imi cade reteaua si apoi isi da restart si cand se aprinde imi zice sa ma conectez la itunes si imi cere sa ii dau restaurare sau iPhone-ul dvs. are o problemă.
Vizitați Centrul de răspunsuri referitoare la servicii pentru a afla răspunsuri la întrebările dvs. legate de opțiunile de service, garanție și alte proceduri din țara dvs,, apoi iar merge 10 min si tot la fel, ce oare sa fac, am incercat sa bag alt ios si nu merge, imi da itunes eroare, ce sa fac?

1 răspuns:
| Kylexy a răspuns:

In primul rand trebuie sa ii faci update de baseband de la 5 la 6
apoi ii faci la firware jailbreak instalezi firware in telefon si din cydia instalezi "ultrasnow" si asta e toata treaba