| 95Cosmin a întrebat:

DAU FUNDA!
Care este diferenta intre Samsung Galaxy S si Samsung Galaxy S I 9000? Si a cumparat cineva vreun telefon de pe okazi care avea Garantia de Livrare? Daca as cumpara un telefon cu Garantie de Livrare si ar fi chinezarie, l-as putea trimite inapoi?

Răspuns Câştigător
| dIzzEE a răspuns:

Nu stiu daca l-ai putea trimite inapoi dar poti sa alegi optiunea sa ti-l trimita si tu sa platesti atunci cand il primesti

| 95Cosmin explică (pentru dIzzEE):

Da, pot alege optiunea aia dar curierul nu ma lasa sa deschid pachetul pana nu ii platesc banii.Pe site scria ca, daca nu am primit ce am cumparat atunci pot sa il trimit inapoi.

| dIzzEE a răspuns (pentru 95Cosmin):

Ii zici sa stea putin sa-l deschizi dupa ce i-ai platit sa vezi cum functioneaza sau ii indepartezi capacul si scoti bateria ca sa verifici modelul si de cine e facut, a si asta e inca un lucru verifica daca are bateria

3 răspunsuri:
| coolboycatalin31 a răspuns:

Samsung galaxy s si Samsung galaxy s I 9000 e acelasi telefon.