| anonim_4396 a întrebat:

Dau funda! doresc raspuns cat mai detaliat si mai urgent, daca se poate. cum se instaleaza windows mobile 6.5.3 pe un telefon HTC hd mini care are momentan android pe el?

2 răspunsuri:
| kosmynyonutz a răspuns:

Htc Hd mini are deja windows mobile pe el doar ca are interfata de HTC adica imaginea aia ca la desire si widgeturile de pe ecran... uita-te pe net http://www.google.ro/......tp?/imgres

| anonim_4396 explică (pentru kosmynyonutz):

Dar am avut android pe el, i-am facut un hard reset, si nu stiu cum trebuie instalat windows mobile pe el.