| Pacquiao a întrebat:

Dau funda urgent! Am o problema cu telefonul.Pana acum 2 seri era in regula, se incarca.Bateria era aproape epuizata si nu l-am incarcat seara,am vrut sa il incarc dimineata straight face
Problema e ca dimineata era descarcat blana si nu se mai incarca sad
Nu pot sa il deschid,dar cand e la curent se aprinde,dar nu incarca! sad
Era in regula, dar dintr-o data m-am trezit cu aceasta problema...
Din ce cauza este?
Nu am incercat sa ii scot acumulatorul...care credeti ca e problema?
Dau funda urgent!
Va rog, ajutati-ma!

6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Cel mai probabil, este defectă bateria ( sau acumulatorul ). sad

Trebuie să mergi cu telefonul + încărcătorul la un Service pentru diagnosticare!

Toate cele bune!

| Pacquiao explică (pentru bursuc001):

Si de ce nu incarca?

| bursuc001 a răspuns (pentru Pacquiao):

Este defectă bateria!

| JohnyMoga a răspuns:

Cand e descarcat bine de tot nu se aprinde numa dupa cel putin 20 min stat la priza dupa care o sa-ti arate si bateria ca se incarca ca m asta ar fi problema daca incearca sa-l lasi 30 min si apoi daca nu mere sigur ai o problema cu tel trebuie dus la service ori incerci alta baterie daca ai funda?

| zumzy98 a răspuns:

O prietena o patit acceasi chestie. ii de la incarcator

| Pacquiao explică (pentru zumzy98):

Am incercat cu 2 incarcatoare, dar tot la fel... sad