| anonim_4396 a întrebat:

Dau funda!
Vreau pareri despre Huawei P8 Lite(baterie, wifi...)!

Răspuns Câştigător
| FoxyM a răspuns:

Salutare! Te sfătuiesc sa achizitionezi alt telefon, de preferat firme precum Samsung, LG, Asus si HTC.Verisoara mea are acel telefon si de fiecare data cand ma vizitează(3 pe săptămână mai exact) spune ca nu e multumită pentru ca nu o tine bateria, ea nu prea sta pe el, ca aplicatiile se blochează si mesajele nu i se trimit mereu.Ea vrea sa-si achizitioneze altul si sa-l vanda pe acesta! Alegerea este a ta! Meriti"a doua sansa"

1 răspuns:
| Neindemanatul a răspuns:

Salut,cel putin la al meu bateria tine putin fata de alte smartphone uri,cand vreau sa scriu,uneori tastatura dispare din lipsa de memorie,wi fi ul are o distanta lunga zic eu. Difuzorul e calumea,meniu simplu,usor de folosit, cam atat, daca ai un buget mai mare iti recomand alt telefon, daca nu, e bun si p8 lite.

| FoxyM a răspuns (pentru Neindemanatul):

Salutare! Te sfătuiesc sa achizitionezi alt telefon, de preferat firme precum Samsung, LG, Asus si HTC.Verisoara mea are acel telefon si de fiecare data cand ma vizitează(3 pe săptămână mai exact) spune ca nu e multumită pentru ca nu o tine bateria, ea nu prea sta pe el, ca aplicatiile se blochează si mesajele nu i se trimit mereu.Ea vrea sa-si achizitioneze altul si sa-l vanda pe acesta! Alegerea este a ta! Meriti"a doua sansa"