| Andrea39 a întrebat:

De azi dimineata telefonul meu are un vibrat extrem de ciudat in momentul in care primesc notificari. Pana azi - dimineata totul era in regula. Menționez ca dorm cu telefonul si prelungitorul in pat, telefonul stand peste noapte la încarcat. Din ce cauza are cel vibrat ciudat?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Din ce cauza are cel vibrat ciudat?"

Și întrebarea e ciudată. Noi nu știm ce ai făcut. Tu știi?
Vezi la notificări, sunete și vibrații.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Bine ca ai mentionat cum dormi. Vrei sa calci pe urmele idioatei care a crapat cu laptopul in baie? Bine, tu ai putea sa crapi in flacari, mai misto.

| Evolution a răspuns:

Nu ai mentionat nici ce telefon ai si ar trebui sa te duci la un gsm, poate sa fie vreo setare sau ceva din soft sau ceva fizic.

| varogsanuvasuparati a răspuns:

Poate ți se pare!