| Grațiela_Maria_2000_Et78 a întrebat:

De ce merge sa apas pe,, e " si,, s" doar cand rotesc ecranul?
Adica daca tin telefonul drept nu merge sa apas pe cele 2 taste!
Ce pot face?

4 răspunsuri:
| PrundarDaniel a răspuns:

Indicat ar fi să mergi la un service specializat in electronice deoarece nu este o problema care poate să fie reparata acasă.

| Grațiela_Maria_2000_Et78 explică (pentru PrundarDaniel):

Am folie de sticla pentru protectie, e usor sparta sus, poate cauza?

| Grațiela_Maria_2000_Et78 explică (pentru PrundarDaniel):

Am folie de sticla ca protectie, e foarte putin sparta sus, poate cauza?

| PrundarDaniel a răspuns (pentru Grațiela_Maria_2000_Et78):

Deloc, folia mea de sticla este sparta aproape peste tot si nu am probleme