| ItIsAlright a întrebat:

Nu merge sa descarc nimic pe tableta de pe net. Nici un fisier, un joc, doar imaginile merg. Imi apare ca fisierul nu poate fi deschis. Pe telefon merge. Care este setarea care face diferenta?

3 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Pai nici prin Magazin play daca nici asa iti trebuie sa faci cont sa poti descarca

| ItIsAlright explică (pentru itsoft):

Nu ma refeream la magazin play. Ma refeream la un site normal. Sa zicem ca instalez un test sau un barem etc. si nu merge. De pe aptoide vreau sa instalez jocuri, mai clar...

| darrio2007 a răspuns:

Nu sunt compatibile cu sistemul tau de operare de la tableta.Nu mai incerca degeaba.Tot pe Magazin Play.