| florescu1992 a întrebat:

De ce nu pot intra pe facebook de pe telefon avand 2 linii de semnla wireless, imi zice : Setare conexiune pentru servicii de retea. Ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| BMTHMada a răspuns:

Pai..asa mi s-a intamplat si mie..pai inseamna ca nu poate ajunge pana la tine..am patit-o si eu.DOAR DACA ESTE DE LA VECIN. daca nu, vezi la setarile router-ului

6 răspunsuri:
| Lykan a răspuns:

Nu poate prinde bine netu

| florescu1992 explică (pentru Lykan):

Doar pe facebook nu pot intra, pe youtub merge, dar putin mai greu, dar merge

| Lykan a răspuns (pentru florescu1992):

Pai atunci chiar nu stiu carei problema scuze

| Alex_Allexx_1998 a răspuns:

Daca e wifi-ul tau mergi la setari si marestei viteza, dar daca nu este al tau cumpara-ti un router wifi

| florescu1992 explică:

Dar doar pe facebook nu pot intra, pe youtub merge, putin mai greu dar merge

| BibiiGabita a răspuns:

Foarte simplu.Du-te la setari si acceseaza reteaua de pe care esti pe acel telefon. Fundita