| wolfuletzuwf a întrebat:

Ma poate ajuta cineva la aceasta intrebare: De ce nu imi apare pe telefon sa pot intra live pe facebook, trebuie vreo setare ceva, am un iphone 4s. PS: facebook-ul e actualizat la zi. Va multumesc

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Așteaptă să se actualizeze.

| Intruder19 a răspuns:

Update-ul e lansat in valuri, nu ajunge la toata lumea in acelasi timp sa nu se suprasoliciteze serverele si sa crape, asa ca fb lanseaza fiecare update major in valuri, asa ca mai dureaza ceva pana primesti si tu update-ul.

| wolfuletzuwf explică (pentru Intruder19):

S-ar putea sa ai dreptate, dar majoritatea prietenilor mei au si dupa android numai la mine nu s-a actualizat.

| LenoreVoldaren a răspuns:

Îți trebuie o aplicație separată pentru a putea intra live: https://itunes.apple.com/us/app/facebook-mentions/id894913642
Dar, așa știu că numai persoanele publice o pot folosi.