| iintunericul a întrebat:

De fiecare data cand imi instalez ceva aplicatie, ea automat isi creaza automat un folder (gol sau cu ceva chestii albe in dosar pe care nu le pot deschide, depinde de aplicatie) este bine ca sa il sterg de fiecare data cand se face sau sa il las asa folderu? (folderu se creaza in memoria telefonului)

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Instaleaza ccleaner si iti va sterge toate filele goale si inutile.

| DrLaw a răspuns:

Cel mai bine este sa-l lasi asa, de obicei se creeaza pentru a se salva diferite lucruri pe care le faci in aplicatie, acolo isis depune datele. Este gol cand instalezi aplicatia dar daca lucrezi mult in ea probabil va aparea ceva in folder, depinde de aplicatie.

Sper ca te-am ajutat big grin