| AlinaGhe18 a întrebat:

Deci as vrea sa stiu voi ce parere aveti despre sistemele android? mie una mi se pare foarte foarte foarte proaste chiar jenante am avut un telefon cu android ( Samsung Galaxy S5 ) si acum mi-am luat iPhone 5S GOLD de 64 GB si mi se pare muuuuult mai bun decat chinezaria aia ordinara. Pana la urma totusi e o chestie si de stil altfel se uita lumea la tine cand ai iPhone 5S nu este asa? vreau sa stiu si parerile voastre despre chestia asta si daca si voi sunteti de accord ca iPhone 5S esti cel mai tare telefon pentru oamenii care chiar isi permit

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Tu ne spui asta ca sa te lauzi din cate vad.Sa te vada lumea ca ai iPhone.Eu am telefon cu android de 4 ani.Si sunt multumit de el.
Sursa:http://www.vso.ro/wp-content/uploads/2013/11/122.jpg

| AlinaGhe18 explică (pentru darrio2007):

Bafta cu lagdroidul atunci

| darrio2007 a răspuns (pentru AlinaGhe18):

Daca nu am avut probleme cu el 4 ani nu cred ca am nevoie de bafta ta.Macar m-am folosit de el pana acum.Succes cu Iphone-ul.Sa-l tii la vedere cand iesi pe strada.Sa te vada toata prostimea care nu are asa ceva.

| AlinaGhe18 explică (pentru darrio2007):

Tot un gunoi de plastic ramane, de curiozitate ai butonat macar un iPhone?

| darrio2007 a răspuns (pentru AlinaGhe18):

Asa ceva ai avut si tu.De ce ti l-ai luat atunci? Pentru ca era la moda?

| Purec a răspuns:

Si cand te-ai trezit la realitate, aveai in mana un Nokia 3310 rolling on the floor)

Cat despre cum se uita lumea la tine, asta intereseaza doar pe cretini. Eu unul, prefer sa se holbeze nimeni la mine laughing

| FatUglyVirgin a răspuns:

Si iphone e chinezarie facuta in china apropo