| Illuminati2016 a întrebat:

Deci telefonul meu (LG G7 s-a defectat si nu a putut fi reparat in garantie si am primit suma intr-un cont bancar(1700 ron). Acuma nu stiu pe ce sa ma orientez ca pe LG sigur nu.Am bani de ultimul model de Iphone/Samsung dar nu greau sa ajung la sapa de cauciuc dupa ce il cumpar. laughing As vrea ceva cu ecran AMOLED.

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

La sapă de lemn se zice nu la sapă de cauciuc unde ai invațat sa vorbesti si sa scrii?

| Illuminati2016 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Sapa de cauciuc ii aia cu care dai in pamant ai iti sare inapoi in cap laughing