| iwannabeperfect a întrebat:

Desi am incarcat telefonul(bateria), telefonul nu porneste.
ce este de vina telefonul sau baterie, este un model vechi fara multe aplicatii?
funda**

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Cand conectezi incarcatorul la telefon se vede ca incarca?
Ai sters contactii de la baterie si telefon cu alcool tehnic?

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| alexs99 a răspuns:

Problema e a bateriei, incearca sa schimbi bateria pe care o gasesti si in magazine de telefoane.

| Anonymous989 a răspuns:

Salut. Poate sa fie si de la baterie si de la telefon. Du-te la un magazin de unde poti sa iti cumperi casti, incarcatoare, de toate pentru telefon si il rogi pe un domn sa iti schimbe bateria sa vezi care e problema. Toata lumea face asa! Funda?

| ilie98 a răspuns:

Poate l-ai udat lasa-l la uscat cateva ore fara baterie