| Secret2000 a întrebat:

Detin un telefon Nokia lumia 520, in urma cu 24 de ore a inceput sa-mi apare o linie orizontala. Doar la camera foto/video. Deci pe ecranul telefonului nu-mi apare acea linie, dar cand deschid camera, imi apare.

4 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Incerca sa ii pui noul soft wp8. (Numai prin wifi).

| sltlp a răspuns:

Poti sa faci un printscreen avand camera deschisa sa vad exact? Ai incercat la medii diferite sa vezi(lumina de la neon, soare etc?) daca tot asa apare? In poze, linia aia ramane?

| Secret2000 explică (pentru sltlp):

Am incercat si la medii diferite, si in cand fac poza apare si in poza dar mai mica.

| sltlp a răspuns (pentru Secret2000):

Atunci pare o problema de la camera...