| Secret2000 a întrebat:

Detin un telefon Nokia lumia 520, in urma cu 24 de ore a inceput sa-mi apare o linie orizontala. Doar la camera foto/video. Deci pe ecranul telefonului nu-mi apare acea linie, dar cand deschid camera, imi apare.

2 răspunsuri:
| ShinnyDowei a răspuns:

Încearcă sa ii dai resetare. Ai grija, pozele o sa se stearga si toate programele de pe telefon. Merita încercat. Dar mai întâi asigurate ca ai scos bateria si ai pus-o la loc sau ai repornit telefonul.

| Secret2000 explică (pentru ShinnyDowei):

L-am inchis, i-am scos bateria si tot asa face. Nu prea as vrea sa-i dau restart. Nu exista alta modalitate?