| SamsungElectronics a întrebat:

Salut!

Samsung Galaxy din seria S sau iPhone?

Și de ce iPhone?

Și de ce Samsung din Seria S?

Eu zic că Samsung din seria S sunt mult mai bine decât iPhone.

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Samsung Galaxy din seria S sau iPhone? "

1 - câti bani ești dispus să aloci?
2 - cel mai important: da' maică-ta te LASĂ?

https://www.tpu.ro/......t-samsung/

| Wr3nch a răspuns:

Sef fiecare are avantajele lui, depinde de ce iti pasa.
Plusuri iPhone:

- iPhone are un ecosistem perfect. Ai iPhone, orice alta chestie facuta de Apple merge cu el instant.
-Camera foto e mereu mai optimizata si doar pixel ii ia.
-garantie internatonala 1 an: ceva nu merge cum ar trebui si nu tine de soft? primesti alt iphone, fara cersit si mers in service de 3 ori pentru ca depanero sau alti idioti nu stiu ce fac

Samsung
-E android, deci aplicatii moca fara prea multe dureri de cap
-e varf de gama, si cea mai buna chestie pe care o ofera Samsung
- au ocazional functii inovative

| Wr3nch a răspuns:

Usor cu limbajul boier, ca el nu te-a jignit. Ai 5 ani de te aprinzi asa?

| Salontanul a răspuns (pentru Wr3nch):

Unui om care se contrazice in ceea ce spune, n-ai ce sa-i ceri.

| johnnny123 a răspuns:

Tu ești plătit de Samsung să-i faci reclamă, sau de ce tot repeți la nesfârșit aceleași "întrebări" care de fapt sunt niște afirmații?

Am înțeles că ești fan Samsung. Ok, poți să te oprești acum. Acorzi mult prea mult timp și energie unei chestiuni lipsită de importanță. Nu interesează pe nimeni ce telefon mobil ai tu.

| yoren a răspuns (pentru johnnny123):

Https://www.tpu.ro/contact
Pune-i linkul de la profil cu motivul: intrebari nonsensicale si repetitive, spam.

| johnnny123 a răspuns:

" în 4 Septembrie | SamsungElectronics a întrebat:
Bună ziua!
Nu înțeleg, de ce multă lume mă ia cu mă? Pur și simplu mă enervează și nu îmi place, pentru mine este neplăcut să îmi zică cineva, de exemplu ce faci mă. Ceva sfaturi?"

Deci ție nu-ți place să fii luat cu "mă", dar în același timp ți se pare normal să mă faci "un prostea care dă răspunsuri de c***t care ar trebui să-și închidă garaju".

Ești un tânăr de nădejde cu un viitor strălucit.

| SelenaTpu a răspuns:

Zici, dar se poate sa nu fie?
Cel mai bun S este FE. Iar Ultra, am avut eu și i-am dat după o săptămână retur. Bateria era la pământ.
Dacă ți la senzorul de amprenta și la Always on display, da e Samsung, în rest iPhone