| Aaaa0000 a întrebat:

E o întrebare banală
Cine folosește aplicația My Vodafone și e în concursul Dai Și Primești?
(Pentru schimbul de cartonașe)

3 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Concursul este fake, nimeni nu da o masina sau 3 miliarde asa usor. Castigatorii vor fi oameni bine targetati, cei de rand se vor alege doar cu internetul inutil.

| Aaaa0000 explică (pentru Frank51):

Mașina într-adevăr nu o câștigi dar telefoane s-au dat și bani la fel
Un prieten a câștigat 12, 000 de euro și un coleg de clasă telefon
Chiar dacă nu câștigi una din astea ai oferte, cartele reîncărcabile, produse gratis

| Frank51 a răspuns (pentru Aaaa0000):

Daca castigi celelalt premii de ce nu ai castiga si masina? Care e logica ta? ofertele sunt inutile si premiile sunt doar stimulent pentru strategia lor de promovare. Ca se castiga sau nu, nu este relevant, important este ca ei castiga intotdeauna si orice s-ar intampla.

Apropo, daca tot stii pe cineva care a castigat un premiu, de ce nu imi dai si mie un contact ca sa vad si eu, sa nu mor prost.