| anonim_4396 a întrebat:

E posibil sa reapara un numar in agenda pe care l-am sters? L-am sters 100% din agenda si de pe whatsapp si acum, imi aparea la cine s-a uitat la story pe whatsapp cu nume cum era salvat inainte si imi apare si in agenda.

3 răspunsuri:
| Paula2018 a răspuns:

Da nu is nebuna, deci l-am sters 100 % si acum il am iar big grin

| Apokales a răspuns (pentru Paula2018):

S-ar putea sa fie acel backup prin care poti recupera agenda. Nu-s bun la telefoane, dar acel back-up este singurul lucru, prin care stiu, ca nu se pot pierde.

| MCSOMI a răspuns:

Daca folosesti agenda telefonica din contul de Google, atunci te duci pe calculator/contGoogle si stergi de acolo numerele dorite a fi sterse.Identic si pentru numerele salvate in conturi ca :Windows, Yahoo, etc.Degeaba stergi din telefon.
Apoi atentie la conturile pe care le folosesti ca agenda telefonica(in telefon).In cazul in care numerele de telefon pe care vrei sa le stergi se afla si in alte conturi, trebuie sa le stergi de peste tot(de pe PC)