| xJully a întrebat:

Emag sau TelefonulTau.eu?

De Craciun o sa-mi schimb telefonul si cum in orasul meu sunt aproape sigura ca nu o sa gasesc telefonul pe care-l vreau [ Samsung Galaxy Mini 2 ] ma vad nevoita sa-l achizitionez online. Care dintre aceste 2 firme sa le aleg?

Mentionez ca despre TelefonulTau.eu m-am tot documentat si de acolo as vrea sa cumpar, dar am primit sfaturi si in legatura cu Emag, despre care, sincer, nu stiu prea multe decat ca preturile sunt putin mai mari! happy

Deci? Ce sa aleg? sad

3 răspunsuri:
| allthree a răspuns:

Emag parerea mea e un site mai sigur si au telefoane care sigur te vor multumi si nu cred ca o sa da-i de chinezari. Sper ca te-am ajutat!happy

| spaghetty a răspuns:

EMAG este un site serios mereu aud pe alte forumuri si aici pe TPU de altii care cumpara de pe EMAG

| xJully explică:

Totusi, raman pe telefonultau.eu! straight face La eMAG e mult prea scump...