| anncamarria a întrebat:

Peste cateva zile ma duc sa-mi cumpar un telefon nou. Vreau sa-mi achizitionez un Samsung galaxy s3. Imi puteti da niste sfaturi? Nu sunt sigura daca vreau Samsung sau sa ma orientez dupa altceva. Dati-mi niste informatii in legatura cu cat de destept e un s3. Funda :3

Răspuns Câştigător
| Stratovarius a răspuns:

Samsung galaxy s3 e un telefon foarte fain si bun.Camera ii super(8 megapixeli)si face poze geniale, iar aici ai un avantaj in legatura cu memoria lui(16 g). Jocurile au grafica foarte buna, iar display-ul este unul mare si foarte clar(4, 8" si 1280x720).Dupa parerea mea se merita achizitia, dar daca nu, te indrum catre un alt telefon pe care il am eu momentan, si anume Nokia lumia 920.Ecranul este unul putin mai mic(4, 5"), in comparatie cu s3, dar nu se observa. Ecranul este mai clar si luminos, camera pe o rezolutie mai buna decat s3.Cea ce tine de aplicatii si jocuri, o idee mai putine decat Samsung, dar foarte reusite.La capitolul memorie, lumia 920 castiga degajat(32 g). Alegerea depinde de tine, dar eu te-as sfatui sa alegi, fara nici un regret s3, pentru simplul fapt ca are mult mai multe aplicatii si jocuri decat lumia 920! Sper ca te-am ajutat si sper sa faci alegerea dorita.Bafta! laughing

1 răspuns:
| kar1GaNNN a răspuns:

Eu zic sa nu faci aceasta greseala.
Mai bine iti iei un Samsung Duos sau un S4 Mini e putin mai scump dar e mai bun happy