| Celentano1 a întrebat:

Este cineva pe Vodafone? Am activat optiunea aia." vorbesti si net primesti" am 50 de mb si nu ii pot folosii deloc sad Mentionez ca sunt in perioada de gratie., oare asta sa fie motivul?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Opțiunea aia e o mare tâmpenie. Bună pentru. șoferii de TIR din reclame...
De ce? uite:
===
Primești primul bonus la 2 săptămâni de la momentul înscrierii în campanie; acesta e valabil 2 săptămâni. De exemplu: te-ai înscris în promoție marți, 18 februarie 2014; primești primul bonus pe 3 martie și e valabil până la 17 martie.
Valoarea minimă de acordare a bonusului este 10 MB, iar maxim de 2, 5 GB. Dacă ai acumulat mai puțin de 10 MB, bonusul nu se acordă și nu se reportează pentru perioada următoare.
Bonusul se consumă cu prioritate, înaintea oricărui alt bonus sau a extraopțiunii (dacă există) sau înaintea creditului. Pentru a consuma din bonus, după primirea notificării, trebuie să închizi sesiunea de date deschisă și să o redeschizi (sau telefonul). În caz contrar, vei continua să consumi din extraopțiunile active sau din credit.
===
https://www.vodafone.ro/....../index.htm
Vezi mai jos și „scenariile".
Au pus niște condiții de numai să nu dea net, dar să ia banii!

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Cel mai bine suni operatorul Vodafone, sau mergi la magazinul lor pentru informatii suplimentare.