| angeloecelmaitaredinparcare a întrebat:

Stiti programul ala pentru android video downloader cand descarc un video pe aplicatia aia si ma uit la acel video pe telefon imi consuma din minutele de internet? Va rog sa imi ziceti

Răspuns Câştigător
| Sp33dyt a răspuns:

Doar cand descarci iti consuma Mb de internet. o data descarcat il poti viziona ori de cate ori vrei fara a consuma internetul

| angeloecelmaitaredinparcare explică (pentru Sp33dyt):

Stiam eu dar voiam sa fiu sigur ca la scoala nu ne zice parola de la wifi si primesti funda

1 răspuns: