| anca2002 a întrebat:

Eu mi-am descarcat-o ieri si am instalat-o si acum cand intru ( trebuie sa am net ) imi arata o galerie cu poze unor oameni facut cu retrica cum o folosesc?(Am Alcatel Hello Kitty, da are adroid )

Răspuns Câştigător
| 03Didy03C a răspuns:

Daca ai descarcat retrica si iti apare o galerie cu poze cu retrica mi s-a intamplat si mie. Ineamna ca nu t.i l.ai descarcat pe cel original!

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Ne poti explica mai detaliat ce si cum ai descarcat? o.O

| anca2002 explică (pentru Jipa95):

Pai l-am luat de pe magazin play si am cautat retrica acolo si l-am descarcat si apoi l-am instalat