| andreicaia99 a întrebat:

De curând mi-am luat un telefon Htc desire 500 si când mi-am instalat retrica merge, face pozele dar când sa intru sa vad pozele facute nu merge
si când intru in galerie nu imi arata folder-ul cu pozele facute cu retrica...
stii ce poate fii?

2 răspunsuri:
| Billy22171 a răspuns:

Dezinstaleaza aplicatia apoi instaleaz-ola loc unui prierten de-al meu i s-a intamplat asta si-a dezinstalat aplicatia si a instalat-o la loc apoi i-a mers

| andreicaia99 explică (pentru Billy22171):

Am facut si asta..am reinstalat-o chiar de 3 ori..si tot asa se intampla