| Blackspell57 a întrebat:

Exista vreun apk pentru spotify premium unde sa poti da si download la melodii sa le asculti offline?

3 răspunsuri:
| noone33 a răspuns:

Din cate stiu eu nu.Ca sa le asculti offline iti trebuie cont premium.Eu am cont din 2017 daca nu ma insel, aveam altfel de versiune nu cea de la noi. Puteam sa dau skip de cate ori vreau eu.Acum vreo 2-3 luni am prins o oferta ok, 0.99 euro pe 3 luni.

| Blackspell57 explică (pentru noone33):

Pai da.dar exista apk-uri si iti ofera toate astea premium mai putin download-ul. Dar nu stiu daca exista vreunul care sa mai ofere si asta.

| andreibirauovidiu a răspuns:

Nu dar as putea saq iti dau un cont de spotify premium gratis