| Alexandru1994 a întrebat:

Fratilor am o mare problema. Am un telefon Huawei Sonic.in dimineata asta l-am aprins si nu se mai aprinde imi arata locolul lor intruna. ajutati-ma. Fuda! Va rog frumos

Răspuns Câştigător
| Jijell a răspuns:

Ai o problema de soft cel mai probabil. Du-l la garantie. Sau la un service gsm daca nu mai ai garantie. O resoftare ar trebui sa fie 35-40 lei.

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Poţi încerca să faci "factory reset" ( revenire la setări de fabrică ), sau "hard reset" cu metodele explicate la linkul :
http://www.hard-reset.com/huawei-u8650-sonic-hard-reset.html

ATENŢIE : prin factory reset se ŞTERG toate datele personalizate ( agendă/contacte, aplicaţii/jocuri, parole, etc. ) instalate/modificate după ieşirea din fabrică...

Sau, duci telefonul la orice Service.

Toate cele bune.

| stlucian a răspuns:

Scoate-i bateria vreo 3-5 minute.