| Blindeye a întrebat:

Funda! As vrea sa aflu când se va ieftini în România Samsung galaxy s6 edge (de la 825€ la 699€). Îmi puteți da un site unde mă pot adresa unui operator care ar pute știi răspunsul? Poate știți voi laughing))

3 răspunsuri:
| Gabi1999 a răspuns:

Emag.ro
Cel.ro

| Bmth_Emi_1996 a răspuns:

Draga, pana nu se va invechi, nu-l vor ieftini...Trebuie sa scoata firma Samsung un telefon mai tare decat s6 si mai scump, abia atunci...
Asa au facut si cu iphon-urile cand a aparut 6, 5-5s cu maru; negru au ajuns la 19 milioane.
Ai putea sa iti iei altul, sunt altele mai bune, mai ieftine si mai faine.

| Blindeye explică (pentru Bmth_Emi_1996):

Haide sa lămurim niște lucruri. Iphone are alta strategie în comparație cu Samsung: iphone reduce telefoanele după ce apar altele mai bune (lucru care mi se pare prost gândit, dar fiecare cu opinia lui), pe când Samsung reduce telefoanele și când apar altele mai bune, dar și mai devreme cu câteva luni. Dacă ai fi fost la curent, ai fi știut ca Samsung a redus galaxy s6 edge din data de 1 august la 699€ (din Cate am citit totul a început din Olanda, rămânând o chestiune de timp pana va ajunge si la noi).