| Dragossm a întrebat:

la ce pret ar putea sa ajunga Samsung Galaxy s2 de Black Friday?

Răspuns Câştigător
| Treistariustar a răspuns:

Ai dreptate e la super promotie p6 life. La un pret super bomba, presupun ca de asta vorbesti http://bit.ly/111Htbe. Eu recomand oamenilor p6 life care sunt dispusi sa cumpere Allview. Eu am in toata casa Allview adica si la sora mea si la maicamea si eu am Allview x2 soul. Merita nu am avut probleme cu nici unul doar ca uni oameni sunt mai " cocalari" si nu suporta un telefon decat daca scrie pe el "Iphone sau Samsung"... pui mei oameni din Romania nu gandesc logic dar asta e.

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

S-ar putea sa nu se mai fabrice la cat e de vechi pana de black friday laughing)

| Dragossm explică (pentru Treistariustar):

Am gasit un Allview p6 life foarte bun in specificatii si un Samsung galaxy s3 mini, dar nu stiu cat de bun e Allview(l-am gasit la altex)

| Dragossm explică (pentru Treistariustar):

Multumesc pentru sfat

| Treistariustar a răspuns (pentru Dragossm):

Ai dreptate e la super promotie p6 life. La un pret super bomba, presupun ca de asta vorbesti http://bit.ly/111Htbe. Eu recomand oamenilor p6 life care sunt dispusi sa cumpere Allview. Eu am in toata casa Allview adica si la sora mea si la maicamea si eu am Allview x2 soul. Merita nu am avut probleme cu nici unul doar ca uni oameni sunt mai " cocalari" si nu suporta un telefon decat daca scrie pe el "Iphone sau Samsung"... pui mei oameni din Romania nu gandesc logic dar asta e.