| anonim_4396 a întrebat:

FUNDITA! Eu am abonament, dar n-am minute internationale si am nevoie. Pot sa reincarc in timp ce am si abonamet?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce sa reincarci? reincarcatul e pentru prepay... vrei minute internationale pentru abonament activezi o optiune noua

| StephanieS a răspuns (pentru suntserios):

Cum pot sa fac asta?

| SupradozăăDeCrazy a răspuns:

Eu sunt in Orange, tot la abonament, iar daca nu-mi ajung minutele/sms-urile/traficul de date, activez o alta optiune. Acum depinde si-n ce retea esti.

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru StephanieS):

Intri pe site ul operatorului de telefoni / te duci direct la ei si cauti o optiune cu minute internationale apoi o activezi