| Aditu94 a întrebat:

Galaxy S22 ULTRA sau NOTE 22 ULTRA?

13 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista Note 22 Ultra, Galaxy S22 Ultra a inlocuit gama Note. Cu alte cuvinte Galaxy-ul S22 Ultra este Note-ul de anul asta asa ca alegerea este simpla.

| Aditu94 explică (pentru anonim_4396):

Https://www.youtube.com/watch?v=pfol3bmcgEk inseamna ca Buhnici, mananca castane si e eronat.

| DaFrateEuSunt a răspuns (pentru Aditu94):

Nu e deloc eronat frate. el are nevasta care arata ca o minora. cum sa fie el eronat? Doamne fereste laughing)

| trophin a răspuns (pentru DaFrateEuSunt):

Nu chiar arata ca o minora... Asa o vede el pe lângă felul lui de a arata. Probabil de aia nu i-au văzut ziua pe plaja ci doar noaptea

| Brizbriz a răspuns (pentru Aditu94):

"acum 58 minute | Aditu94 explică (pentru AvramD):
Https://www.youtube.com/watch?v=pfol3bmcgEk inseamna ca Buhnici, mananca castane si e eronat."

Buhnici nu mananca castane, mananca rahat SERIOS, INTOTDEAUNA A MANCAT;))

https://www.gsmarena.com/res.php3?sSearch=s22+note
singurul rezultat e s22 ultra... NICI UN NOTE

ultimul note a fost s20 si nu as avea nici un dubiu intre unul vechi si unul 2 generatii mai nou, chiar daca nu e versiunea deluxe

| Andrei0003 a răspuns (pentru Aditu94):

Nu știu cât de atent ai fost, dar era sarcastic

| Andrei0003 a răspuns (pentru Brizbriz):

Era sarcastic.

| NLS a răspuns (pentru Aditu94):

Nu mananca deloc castane, mananca minor...
E doar dovada ca nu ai urmarit clipul pe care l-ai postat.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Aditu94):

Te-ai uitat la videoclip? Tocmai asta este premiza acelui videoclip, faptul ca Galaxy S22 Ultra este de fapt un Note 22 Ultra. Iti spune lucrul asta inca din primele secunde.

| Aditu94 explică (pentru anonim_4396):

M-am uitat la video.dar nu am inteles nimic..de asta vin cu intrebarea aici.

| Brizbriz a răspuns (pentru Andrei0003):

Si eu sunt al dracu' de sarcastic, in afara de ultima propozitie, care e pe bune tongue

| Aditu94 explică:

?