| St1xWtfcs a întrebat:

Hai noroc, băieți!
Bună și vouă, fetelor!
Aș vrea să vă cer o părere despre telefonul "Ihunt One Love "
Aș vrea să îl achiziționez zilele acestea.
Îl are cineva? Dacă îl aveți, vă rog să-mi spuneți cum se descurcă.
Mulțumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| OnePiece a răspuns:

IHunt One Love e bun, dar ai grija cu garantia. Eu as schimba si skinul, arata cam prost.

| AnthonyWhite a răspuns:

Foarte bun procesorul
sistemul de operare nu stiu ca nu cunosc
dar... e okay

https://www.youtube.com/watch?v=vAed9uZZOo8

| MihaelViorel a răspuns:

Am avut si eu un telefon Ihunt One Love si a functionat 3 ore dupa care l-am trimis inapoi si am optat sa-mi trimita un Vernee apollo lite care este extraordinar si bine inteles am platit diferenta.

| St1xWtfcs explică (pentru MihaelViorel):

L-ai dat pentru că nu functiona bine? Sau s-a stricat? Sau așa ai vrut, un alt telefon?

| MihaelViorel a răspuns (pentru St1xWtfcs):

Nu mai functiona si le-am cerut altul nou. Ca sa fiu sigur ca nu imi trimite acelasi telefon reparat am optat sa iau altul si sunt foarte multumit crede-ma.

| St1xWtfcs explică:

Am văzut și eu review-ul lui George Buhnici.
Multumesc, băieți pentru răspunsuri, mai aștept, poate îl deține cineva de pe aici și îmi poate spune părerea sa despre cum se mișcă etc.