| SkumpikaTha012 a întrebat:

Heeelp! Am sters aproape tooot din telefon si aplicatii am numai 2. E flashlight(lanterna) si de editat poze.Am nevoie mare de ele.Dar si messengerul neactualizat.Si vreau sa il actualizez.Telefonul e aproape gol dar spune ca am spatiu insuficient.

1. Daca golesc memoria cachee(date memorate pe telefon ce s-ar schimba? C s-ar sterge?

2.Eu pe telefon am memorie disponibila 170 Mb si 2, 65 Gb total.Messengerul ocupa 168.De ce nu se actualizeaza?

4 răspunsuri:
| Kerre a răspuns:

Incearca sa il reinstalezi.

| En3Rgi a răspuns:

Incearca sa-l reinstalezi. Daca nu merge dai un restart din fabrica, dar sa salvezi ce ai nevoie pe un pc/stic.

| SkumpikaTha012 explică (pentru En3Rgi):

Dar oare voi putea? Cand voi vrea sa il reinstalez iar nu va spune ca nu mai am spatiu? Ce zici?

| SkumpikaTha012 explică:

Dar spuneti-mi va rog ce se schimba daca sterg memoria cache!