| AmD a întrebat:

Heii! Am un telefon S3 Mini, iar intrebarea mea este: Cum mut pozele de pe telefon pe Cardul de Memorie? Nu mai am spatiu pe telefon (pentru aplicatii) in timp ce Cardul nu este nici pe jumatate plin, iar tot ce imi ocupa, in mare parte, memoria telefonului sunt pozele. Deci, ma puteti ajuta? Multumesc anticipat!
Fundita! happywinking

1 răspuns:
| R3ady01 a răspuns:

Pai cum sa le muti, intri in " File Manager " si selectezi poze, video, muzica, jocuri etc si dupa le muti pe card. Sau poti umbla la setari la " Memoria Telefonului " si poti selecta sa se instaleze automat pe card tot!
Funda? smug