| Blondiii67 a întrebat:

Heei. Am gasit astazi o aplicatie care mi se pare tare, dar nu stiu sa o folosesc! :'( Cine ma poate ajuta? Aplicatia se numeste "Voice Changer", are o poza rosie in care se afla un microfon, ochelari si o mustata si am luat-o de pe magazin play! Dau FUNDA!

2 răspunsuri:
| AdiFCD a răspuns:

Apesi pe butonul rosu, unde scrie start recording. Apoi inregistrezi textul dorit, apoi dai Save recording si ultima data selectezi efectul dorit. Daca vei apasa apoi pe Ok... ai optiunea da a da share sau a salva efectul.

| Blondiii67 explică (pentru AdiFCD):

Cum selectez efectul? Eu dau de butonul rosu, inregistrez, dau de save si apoi ma scoate din nou in meniul cu bila rosie.