| IoanaaIoanaa a întrebat:

Heei...Cine are telefonul Lenovo A5000 ma poateajuta cu ceva? am luat acest telefon de aproape o saptamana si recent am primit o notificare precum ca este disponibila un apgrade al sistemului, si am acceptat si am observat ca unele aplicatii consuma mai mult din memorie decat inainte. Imi poate spune cineva ce e cu acel upgrade si daca e bun sau nu?

1 răspuns:
| FlorinCiokan a răspuns:

Upgrade-urile in general sunt bune. In caz contrariu nu te tine bateria asa mult dar nu am auzit ca aplicatiile sa tina ia mai multa memorie.
Poti da un reset la setarile din fabrica. vezi daca revine versiunea veche daca asta te deranjeaza. Bafta.