| maryna13 a întrebat:

Heei, Tpu.Am un Samsung Galaxy S 4 mini si de ceva timp nu-mi mai merge Magazine Play.L-am dezactivat si activat din nou dar tot nu merge. Ce pot sa fac? ...nu pot sa descarc nici o aplicatie. Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| ionutunited a răspuns:

Incearca sa il resoftezi, sa dai un restart la telefon sau sa+l duci la Gsm

| Hirtopeanu_Ady_1999 a răspuns:

Eu iti dau 2 sfaturi cel mai bun sfat al meu este sa te duci la Orange/Vodafone/Cosmote unde ti-e mai aproape si ei iti vor oferi un raspuns mai concret, iar a doua mea parere este sa iti resetezi telefonul, cum am facut si eu deoarece am avut aceeasi problema si acuma imi merge.