| ella21031 a întrebat:

am un samsung e2510 si as vrea sa stiu cum as punea sa-l fac sa nu mai raspund atunci cand ma suna cineva de pe orice tasta. funda! multumesc:*

2 răspunsuri:
| Yugeen a răspuns:

Buna,

Din pacate nu cunosc modelul de telefon dar in principiu setarile pe care le cauti ar trebui sa fie cam asa (cel putin pentru sistemul de operare Symbian S60):
"meniu -> optiuni/setari -> apeluri -> apel -> raspunde cu orice tasta = nu/oprit" sau echivalentul in lb. engleza:
"menu -> settings -> calling -> call -> anykey answer = off".

Sper sa te ajute cumva mesajul meu...

Succes! happy

| ella21031 explică (pentru Yugeen):

Daca as avea setare pentru apeluri ar fi perfectcrying