| Vladut_Cosmina_1996 a întrebat:

Hei am nevoie de ajutor de spatiul de stocare mi s-a umplut peste noapte? Dau funda

Răspuns Câştigător
| NLS a răspuns:

De la telefon?
Daca ai suport pentru card de memorie, poti adauga un card mai mare.
(daca telefonul e mai vechi, vezi pe
www.gsmarena.com
care e maximul suportat, sa nu te trezesti ca vei cumpara un card mai mare decat poate suporta. )
Daca nu are suport pentru card microSD, ghinion.
Va trebui sa stergi din datele pastrate, sau sa le muti pe un PC/laptop, si de acolo sa le faci eventual si o copie de siguranta pe DVD-uri, stick de capacitate mare, HDD extern.

1 răspuns:
| NLS a răspuns:

Dar daca nu te deranjează, poate postezi și numele telefonului.