| Coryyna455 a întrebat:

Hei, am un card micro sd si l-am introdus de mai multe ori intr-un telefon Nokia, iar acesta i-a pus parola, cand il bag intr-un adaptor pc-ul nu mi-l recunoaste.La telefon merge, dar nu -l pot accesa pentru ca imi trebuie parola :d
Cum as putea sa-l deblochez? big grin

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu am auzit ca un telefon sa puna parola la un sd.Chiar daca ar fi asa nu ar fi pus-o fara sa te intrebe.Cred ca tu ai pus parola si nu o mai tii minte.

| Coryyna455 explică (pentru darrio2007):

Nu eu am pus-o, mi-as aminti happy

| darrio2007 a răspuns (pentru Coryyna455):

Daca il ai de la cineva, posibil ca el sa ii fi pus parola.

| Coryyna455 explică (pentru darrio2007):

Nup, e al meu. Il foloseam la alt telefon si nu era nici o problmea, nu-mi cerea parola.