| Mihaella49822 a întrebat:

Hei. Am un galaxy grand prime telefonul nu este nou, mi am incarcat o cartela telekom, datele au mers cateva zile, iar acum nu mai merg datele deloc, nici nu apar acolo, iar eu am verificat si am net. Am gasit pe google sa setez ceva. La date am setat si nici asa n a mers. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| NeneaFane a răspuns:

Scurt și la obiect, schimbi telefonul.telefoanele astea sunt de proasta calitate și mai sunt și vechi.vinde-l și ia-ți altul! Chiar das mu îți permiți un model recent ia-ti un telefon din gama s.gen s4, s5

| Mihaella49822 explică (pentru NeneaFane):

Am rezolvat. Am primis un sms de configurare a datelor si am reaprins telefonul, am sunat la 1234 (pentru cei care au aceeasi problema sa sune la ei sau sa trimita un mesaj gol la 4777 sa salveze configurarile si sa reaprinda telefonul)

1 răspuns: