| Mihalcea_Danniel_1984 a întrebat:

am si eu o intrebare.
Din greseala am bagat gresit pin-ul si mi-a aparut sa pu nPUK-ul
L-am bagat,am pus acelasi pin nou, si cand sa intru, imi apare ca pinul introdus exact la fel nu e bun.Am incercat pe alt telefon, tot Samsung, si a mers.Am incercat si cu alta cartela Cosmote/Telekom pe telefonul meu, si nici la asta nu a mers.
Ce pot sa fac?
Dau funda.
PD:Sunt pe Telekom si telefonul meu este un Samsung Galaxy Grand Prime
Raspuns urgent!

1 răspuns:
| Rapking a răspuns:

Nu conteaza ce device (telefon) ai schimba pin-ul cu 4 de zero (0000)si va functiona .....problema la tine e ca ai copiat gresit puk-ul, reincearca