| AnonimaPff a întrebat:

Hei. Am un Huawei y5 2016, reteaua Vodafone. Dupa o luna fara reincarcare, am incarcat cartela cu 5 euro ( am dezactivat-o ca de obicei o aveam cu 6 ) si nu imi merg datele deloc. Am umblat la toate setarile, nimic. Idei, ce as putea face? Funda ^^

2 răspunsuri:
| Badboi a răspuns:

Daca ai incercat deja ce a spus tipul de mai înainte și nu a mers, sun-o pe Andreea la *100# și așteaptă până te ghidează la un operator și îi spui care e problema, i sa întâmplat asta unui amic și așa a făcut și a mers ( de preferabil suna pe la 9-11 că atunci sunt liniile lor mai libere și nu vei aștepta mult până-ti va răspunde )
Cu plăcere. happy

| Yuly981 a răspuns:

Hm. asa am patit si eu la un s6 edge plus, dp ce am incarcat. nu mergeau datele happy dar l-am repornit si a mers. incearca sa vezi daca merge. poti sa suni la * 123 # si sa vezi daca ai incarcat, daca ai credit, extraoptiuni s-a.big grin