| qBlazee a întrebat:

Hei,am un Samsung gt-s5300 si am o problema...nu-mi citeste muzica de pe cardul de memorie, imaginile si videoclipurile da, in afara de muzica...imi apare "the file format is not supported"..si nu inteleg de ce avand in vedere ca sunt mp3..ma poate ajuta cineva? :3 Dau funda :*

7 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Daca spune asta, problema este sigur de la muzica. Sigur este format mp3?
nu stiu... Incearca sa dai la redenumire si vezi daca scrie la final.mp3

| qBlazee explică (pentru DoarBogdan):

Da,este format mp3.big grin

| K0sti a răspuns:

Cauti caracteristicile telefonului pe net si vezi ce formate suporta! Simplu!

| qBlazee explică (pentru K0sti):

Pe net scrie ca suporta format mp3 si mai multe...si nu inteleg de ce nu merge.

| K0sti a răspuns (pentru qBlazee):

Pentru ca trebuie o anumita rata de compresie (bit rate)! Nu mai mare de 256 parca! Testeaza!

| qBlazee explică (pentru K0sti):

O sa incerc, mersi frumos! big grin

| K0sti a răspuns (pentru qBlazee):

Cu placere!