| LeKaAlex a întrebat:

Salut, ieri am cumparat un telefon Allview si am vrut sa trimit un mesaj si zice : Mesajul nu a fost trimis. La fiecare mesaj trimis asa zice, puteti sa ma ajutati? big grin

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Formezi pur si simplu numarul centrului de mesaje Orange.(banuiesc ca ai cartela de Orange). Formezi +40744946000 si suni. Va suna acolo la ei ei vor vedea ce probleme sunt si le rezolva cu numarul tau fara sa vorbiti la telefon.pur si simplu formezi numarul, suni, lasi ceva timp si se va inchide singur. Incerci apoi sa trimiti un mesaj normal sa vezi daca merge.

| verona123 a răspuns:

Si eu am telefon Allview dar mie mi se intampla doar cand nu am mesaje pe cartela. Dar mi s-a intamplat la alte telefoane trebuie sa mergi la ei... Daca l-ai cumparat de la digi te duci la ei si le explici problema. Eu asa am facut sivs-a rezolvat